Stomatologia Skórzewo, Stomatolog Skórzewo, Wybielanie zębów, Endodoncja, Implanty, Protetyka. Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego w Skórzewie
Strona głównaProjekty UnijneRejestracja online nfzKontakt

Licówki, Wybielanie

Wybielanie nakładkowe jest przeprowadzane przez pacjenta w domu. Podczas pierwszej wizyty pobierane są wyciski zębów w celu wykonania indywidualnie dopasowanych nakładek na zęby. Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje nakładki wraz z żelem wybielającym i stosuje je w nocy przez dwa tygodnie. Efekt zabiegu jest bardzo trwały.

Po roku pacjent może powtórzyć wybielanie (wystarcza 1-2 aplikacje by utrzymać efekt).

Jest to dziedzina powstała z połączenia wybranych elementów różnych dziedzin stomatologii z jednym nadrzędnym celem - sprawić aby w sposób najbardziej wierny odwzorować naturę w obrębie naszego uzębienia. W skład stomatologii estetycznej wchodzą m.in. wybielanie (w przypadku zmiany koloru zębów z różnych przyczyn), stosowanie wypełnień wiernie odtwarzających nie tylko kolor ale i kształt utraconych tkanek zęba, licówki jako sposób na wizualną zmianę zarówno kształtu jak i koloru zębów oraz wiele innych sposobów na to, aby pacjent miał uśmiech taki jaki chciałby mieć.