Stomatologia Skórzewo, Stomatolog Skórzewo, Wybielanie zębów, Endodoncja, Implanty, Protetyka. Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego w Skórzewie
Strona głównaProjekty UnijneRejestracja online nfzKontakt

Sprzęt

Unity Stomatologiczne Japońskiej Firmy Morita:

Nowoczesny i wyszukany unit stomatologiczny dający maksimum satysfakcji. Komfortowe warunki leczenia dzięki ergonomicznemu projektowi i zaawansowanej technologii. Wygodna, gładka i miękka tapicerka dopasowana do budowy anatomicznej pacjenta, zapobiegająca przemieszczaniu się ciała, eliminująca zmęczenie pacjenta nawet podczas bardzo długich zabiegów. Emcia III jest wyposażona w elementy redukujące ryzyko zakażenia krzyżowego co pozwala na pracę w możliwie najbardziej sterylnych warunkach.
Mikroskop stomatologiczny Leica M320

Mikroskop stomatologiczny firmy Leica model M320 został zaprojektowany specjalnie dla stomatologii. Wyposażony został w znaną i docenianą na całym świecie optykę Leica, którą mogą Państwo spotkać również w przypadku profesjonalnych aparatów fotograficznych. M320 posiada oświetlenie LED, zapewniając dużo mocniejszy strumień światła w stosunku do tradycyjnych lamp. Ponadto obraz (w szczególności kolorystyka) widoczny przez okular mikroskopu jest bardziej realistyczny, co ma szczególne znaczenie w czasie leczenia zębów. Ogromna funkcjonalność oraz wygląd estetyczny to jedne z wielu cech mikroskopu Leica.
Endometr Morita DentaPort ZX

W czasie leczenia kanałowego zębów wykorzystujemy endometr japońskiej firmy Morita DentaPort ZX. Przez większość specjalistów urządzenie uznawane jest za najlepsze na świecie (m.in. Medal "Najwyższej Jakości" targów Krakdent 2005). Ogólnie mówiąc, urządzenie służy do opracowania kanału i elektronicznego pomiaru jego długości podczas leczenia endodontycznego. Niezawodność, duży wyświetlacz i bardzo dokładne wyniki to cechy pomagające osiągnąć sukces nawet w bardzo trudnych przypadkach.
B&L SuperEndo Zestaw α2 + β

B&L SuperEndo Beta to innowacyjne, kompaktowe i bezprzewodowe urządzenie do optymalnego wypełniania kanałów podczas leczenia endodontycznego. Gwarantuje precyzyjne i trójwymiarowe wypełnienie kanału wraz z możliwością kontroli temperatury gutaperki maksymalizując bezpieczeństwo. Sprzęt otrzymał I miejsce w konkursie o "Medal Najwyższej Jakości Krakdent 2011".
Wielozadaniowy skaler ultradźwiękowy - Spartan MTS

Wszechstronny system ultradźwiękowy mający zastosowanie zarówno ogólne (periodontologia) jak i specjalistyczne (procedury endodontyczne).
Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan Mini

Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan Mini sprawia, że diagnostyka zdjęć przez stomatologów jest jeszcze szybsza. Kompaktowe urządzenie jest nadzwyczaj łatwe w obsłudze i wymaga zaskakująco niewiele miejsca - dlatego można je bezproblemowo umieścić w każdym gabinecie. Zalety: robienie zdjęć i skanowanie bezpośrednio przy fotelu z pełnym zakresem rozmiarów zdjęć. Płytki obrazowe wielokrotnego zastosowania VistaScan zostają odczytane z najwyższą precyzją w ciągu kilku sekund.
Rentgen wewnątrzustny - Morita Veraview iX

Jedyny aparat wyposażony w specjalny wskaźnik LED umożliwiający precyzyjne ustalenie punktu centralnego. Kompaktowa i lekka budowa urządzenia pozwala na błyskawiczne i precyzyjne pozycjonowanie.
Bezprzewodowa lampa polimeryzacyjna LED - PenCure 2000

Światło LED: Efektywne 3-sekundowe utwardzanie, Niewielkich rozmiarów główka zapewnia łatwy i bezpośredni dostęp nawet do trudno dostępnych dystalnych części zębów. Światło o mocy 2000mW/cm2 pozwala na utwardzenie żywicy w tylko 3 sekundy.